[NEWS] Nagła decyzja 2NE1 pojawią się na MAMA + 22 listopad to data nowej piosenki ?

[Osen = 이혜린 기자]  2NE1, które złożyły zawiadomienie, że będą wydawać nowe utwory w drugiej połowie roku , zaczeły wzbudzać zainteresowanie ze względu , ze nie było żadnej wiadomości na ten temat.  Jednak ich ostatnie wskazówki, mogą wskzaywać, że 2NE1 przygotowują się do wydania kolejnego singla.

Potwierdzono, 12 listopada, że 2NE1 nagle zdecydowały się na występ na Mnet Music Asian Awards  (MAMA) , który pierwotnie nie był w ich harmonogramie. Ich udział w MAMA przed ogłoszeniem jakichkolwiek dalszych planów do końca roku wzbudza wiele do myślenia, że może zaprezentują nam nowy comeback na ceremonii.

Podjerzeniem fanów ostatnio też jest, że dziewczyny kręcą teledysk do nowej piosenki. Biorąc pod uwagę czas potrzebny na realizację teledysku, nowa piosenka powinna być wydana w przyszłym tygodniu i ich występ comebackowy powinien się odbyć na gali 22 listopada.

Agencja 2NE1 – YG Entertainment jest znana z pozostawienia widomości o comebacku, dobrze ukrytej pod szczeloną załosną, więc nagły comeback 2NE1 jest zdecydowanie możliwym rozwiązaniem.

2NE1, w pierwszych dwóch piosenkach „Falling in Love” i „Do You Love Me”, zwróciły uwage przez kolorowe ubrania i ich uroczą i kobiecą osobowość. Tak więc wszystkie oczy skierowane są na 2NE1, aby zobaczyć jak się różnią od innych żeńśkich zespołów, a także są oderwane od typowych tematów i tworzą nowy świat.

2NE1 jako pierwsza żeńska grupa w Korei miały World Tour czyli trase światową dzięki czemu mogły na siebie zwrócić uwage wielu zagranicznych fanów.

MAMA, największy festiwal muzyczny w Azji, odbędzie się w Azji Hongkong World Expo Arena nr 22.

CREDIT : YG-LIFE
TRANSLATE : xeunjeex @ HelloSandara.wordpress.com
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s