[NEWS] YG, mocne comebacki dominują sceną

[Osen = Hwang Mi-hyun] YG Entertainment ze swoimi głównymi artystami wychodzi na scene.

YG Bigbang mocny zespół powracają jako solowe comebacki członków, 2NE1 wraca z solówkami, aby wpełnić koniec roku 2013. Szczególnie członkowie  Bigbang znajdują się na czołówce list przebojów. TOP  niedawno ogłosił swój solowy comeback  ‚DOOMDADA „, który miał być 15 września.

Wraz z Bigbang, 2NE1 również mają wydać nową piosenkę. Nie tylko będą one wydawać swój nowy utwór, ale także będą comebackować na Mnet Asia’s music award.

Grupa Bigbang i 2NE1 reprezentujące zespoły YG są na górze przemysłu muzycznego. Zwłaszcza, G-Dragon jest dostaje dużo uwagi w Korei. Taeyang również wydał swój nowy utwór „Ringa Linga” , który od 8 listopada góruje na listach przebojów.

2NE1 także są na szycie list z „Falling In Love” i „Do You Love Me”  które zostały wydane w czerwcu i sierpniu.  Wszyscy oczekują ich albumu, który ma się ukazać w listopadzie. Concept album nie został jeszcze ujawniony.

Po mocnych comebackach dojrzałych artystów przyjdzie czas na młodszych członków YG Family czyli Lee Hi i, Akdong Musician oraz najnowszy zespół WINER. Wszyscy szykują się do wydania nowych albumów.

CREDIT :  Naver Star Cast
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s