[Artykuł/Tłumaczenie] Naver Star Cast backstage 2NE1 na SBS Inkigayo po comebackowym występie z Missing You [część z Darą]

Jest to artykuł od Naver Star Cast i jest w nim masa cudownych zdjęć z backstage na SBS Inkigayo i dodatkowo zrobiłam tłumaczenie całego artykułu~

Również kapelusz i para rękawiczek, ale tym razem emanujące inną charyzmą.. Czarny, miękki kapelusz z szerokim rondem i rękawiczki, które się nosi od nadgarstka do ramienia. Atmosfera jest bardzo kobieca.Która bohaterka je nosi? Sprawdź to niżej!

Dobrze! Prawidłowa odpowiedź to Dara. Duży kapelusz to nie żart. On sprawia, ze jej niewielka głowa jest jeszcze mniejsza. Dzięki temu wygląda dobrze na scene gdy go nosie. Pokażemy zdjęcia wkrótce. Proszę trochę poczekać.

Ostateczne przygotowania do comebackowego występu. Po pierwsze jest Dara. Ostrożnie wkłada każdy element i sprawdza go przed wyjściem na scene. Nawet wtedy, gdy jej umysł jest skoncentrowany na comebacku. Jej uśmiech nie schodził jej z buzi. Czyż jej czarno-biała sunkienka nie jest ładna?

Przygotowanie włosów (fryzury) jest bardzo ważne. Specjalnie zarządzanie jej długimi włosami nie jest łatwe. Mając to na uwadze,  należy starannie je (włosy) czesać.Jej blond włosy i czarne ubranie, czyli kontrast będą dobrze wyglądać na scenie.

Bling Bling fioletowe paznokcie.

Postaci z fioletowymi paznokciami, Dara. Wybrała ten kolor paznokci, aby mieć uroczy punkt.

Dara jest entuzjastycznie daje nam autograf. Podpisując się czarnym długopisem.

„Wszyscy fani, zaakceptujcie mój znak, proszę.”

„Czy ten znak (poza) jest ładniejszy?” 

Nigdy nie oszczędzały wsparcia dla siebie nawzajem. Oglądając niesamowity występ Taeyang sunbae-Nim z otwartymi ustami. Będą ciężko pracować aby osiągnąć wysokie wyniki. YG Family ~

Robiąc pamioątkowe zdjęcie przed comebackiem. CL nie mogła przestać się śmiać ze swojej Unnie.

I wreszcze oto prezent dla fanów. Każda z czterech członkiń zrobiła sobię zdjęcia polaroid. Czy podobają Wam się te zdjęcia? 

Credit : Naver Star Cast
Translate : BlackjackBelle @ OhDara / SlaveTranslator @ WeLoveDara (ENGLISH) , xeunjeex @ HelloSandara (POLSKI)
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s