[Artykuł] 2NE1 oraz SNSD mogą rywalizować ze sobą w tym miesiącu

2NE1 mogą iść „łeb w łeb” ze swoimi rywalkami- Girls’ Generation, jako że chodzą plotki o możliwym comeback’u dziewczyn jeszcze w tym miesiącu!

Wg doniesień Star News, ‘wtajemniczeni’ są pewni, że 2NE1 wydadzą w tym miesiącu swój album „AON (All Or Nothing)”. Mimo, że dokładna data nie została jeszcze ustalona, oczekuje się, że dziewczyny powrócą najpóźniej pod koniec tego miesiąca i kolidować będą z comeback’iem Girls’ Generation.

Od pewnego czasu mówi się, że 2NE1, prawdopodobnie wydadzą swój album przed rozpoczęciem światowej trasy koncertowej. Jednak przez fakt, że nie mówi się za wiele o aktualnych newsach dotyczących albumu, fani zastanawiają się, czy aby data jego wydania nie została znowu przesunięta. Aczkolwiek, ‘wtajemniczeni’ upierają się, że zespół wyda album jeszcze w tym miesiącu.

Mówi się, że wytwórnia YG, bardzo stara się zatrzymać dla siebie detale dotyczące nowego wydania 2NE1. Niemniej jednak, gdy dziewczyny rozpoczną trasę i będą zmuszone występować za granicą, ‘wtajemniczeni’ uważają że jest to niemalże niemożliwe, żeby wytwórnia przesunęła datę wydania.

Jeśli te doniesienia są prawdziwe, oznacza to, że wydania dwóch najlepszych k-pop’owych, żeńskich grup, będą kolidować ze sobą , dostarczając nam porządną dawkę dobrej muzyki! Jednak, przez agencję YG, która jest znana jest z przesuwania dat swoich wydań oraz przez fakt, że planuje ona jeszcze kilka innych comeback’ów swoich artystów, w następnych miesiącach, jest prawdopodobne, że do niczego nie dojdzie. Zostaje nam tylko czekać i zobaczyć, czy wszystko się spełni.

Chcielibyście zobaczyć konfrontację SNSD i 2NE1? Kto odniósłby większy sukces?

Credit : kstar.pl
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s