[Zdjęcia+Tłumaczenie] Event „The Listening” i Relacja Fanów

32761222_6032d07f

„CURSH” to szybka, piosenka podobna do I AM THE BEST czy CAN’T NOBODY. Jest bardzo wyjątkowa jako pierwsza piosenka na albumie, i pozostawia pewien tajemniczy rodzaj atmosfery. Można odczuć w niej naprawdę silne wrażenie jakie dają 2NE1. Członkinie śpiewają pod koniec utworu „Nolza, Nolza, Nolza” co daje naprawdę fantastyczne wrażenie.

„Come Back Home” można w niej odczuć pop, reggae i R&B i jest całkiem inna od ostatnich piosenek 2NE1. Kiedy słucha się jej, da się zrozumieć dlaczego to główna piosenka z albumu. To naprawdę bardzo świeża piosenka, a wszystkie wersy i refren pozostają w pamięci. Wokale dziewczyn w tym utworze są naprawdę niesamowite.

“너 아님 안돼” („GOTTA BE YOU”) ma refren śpiewany przez Bom i jest to popowa piosenka w średnim tempie i o podwyższonych beatach. W jakiś sposób piosenka przypomina słuchaczowi piosenki “Go Away” i “Love is Ouch”.

“살아 봤으면 해”(HOPE TO LIVE (*Podana wersja angielska może się zmienić)) jest podobna do Lonely, It Hurts i Missing You. To smutna piosenka typu R&B. Fani mówili także, że głos Dary na początku piosenki jest bardzo „marzycielski”

“착한 여자” (Nice Girl (*Podana wersja angielska może się zmienić)) jest jak piosenka R&B o wolniejszym tempie. Ma pewien motyw podobny do CL “Nappeun Gizibe,” , to tak jakby powiedzieć, że 2NE1 są złymi dziewczynkami ale dobrymi dziewczynkami.

“멘붕” (Mental Breakdown (CL SOLO) (*Podana wersja angielska może się zmienić)) to typowa piosenka YG w stylu hip-hop, w której można spodziewać się rapej CL. To solowa piosenka CL.

„Happy” to wolniejsza piosenka w stylu pop która sprawi, że człowiek poczuje się szczęśliwy. To piosenka która daje uczucie takie jakie daje chodzenie po drodze w słoneczny dzień. To naprawdę bardzo zabawna i ciepła piosenka.

„Baby I Miss You” to ta najbardziej lubiana przez fanów. Nie było osoby na tym wydarzeniu której by się ona nie spodobała; reakcja wszystkich na tą piosenkę była taka sama, to naprawdę świetna piosenka. Jest jak bardzo bogata i elegancka kobieta, wydaje się bardziej dojrzała i bardziej wyrafionowana od tych piosenek które były na pierwszym mini albumie (to tak jakby dziewczyny od czasów pierwszego mini albumu , stały się w tej piosence kobietami). To piosenka której będziecie chcieli słuchać ciągle i ciągle, ale pomimo tego, wciąż będziecie chcieli jej słuchać. To tak samo jak człowiek który nigdy nie jadł kurczaka to nie pragnął go, ale kiedy już go posmakował chciał go jeść więcej i więcej.

“Come Back Home, Unplugged” to kulminacyjny utwór. To także piosenka której ludzie będą chcieli słuchać bardzo często. To przyjemna piosenka do słuchania. Słychać w niej mało instrumentów ale jest w niej maksymalizacja i wyróżnieni głosów członkiń. To naprawdę dobra piosenka która sprawia, że po wysłuchaniu jej, w oczach pojawiają się łzy.

web_32761222_975acdd3

web_32761222_fd257e16

32761222_c9f7b2be

Tłumaczenie: 2NE1 Poland
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s