[News] Dara na planie „My Love From The Stars”

201402281014779553_530fe2fed4245_59_20140228101502

Ujawniono nagrywanie odcinka „My Love From The Star”, w którym wystąpiła Dara z dziewczęcej grupy 2NE1.

Dara pojawiła się w ostatnim odcinku, wyemitowanym po południu dnia 27 lutego, grając sławną aktorkę i przechodząc na ceremonii po czerwonym dywanie, razem z Yoo In Na. Dara jest namiętnym widzem „My Love From The Star” , a zagrała w odcinku przyjaciółkę Yoo  In Na, jako że obie są z YG Entertainment.

Zdjęcia, które agencja opublikowała 28. lutego rano pokazują kręcenie i miejsce, w którym Dara przechadzała się po dywanie. Ukazała się z seksownej strony, pokazując swój szykowny wdzięk – ubrana w czarne ciuchy, z kapeluszem i czerwoną szminką.

Podobno w dzień zdjęć Dara ubrała grubą kurtkę na mróz i z pasją brała udział w kręceniu. Sprawdzała podwójnie nagrane z nią sceny, mimo że pojawiła się w dramie naprawdę przez moment. Uwagę zwraca zdjęcie, na którym Dara uśmiecha się , trzymając gorące opakowanie w rękach.

„My Love From The Stars” zyskał uwagę widzów aż do teraz, wszystko dzięki niesamowitym gościom. Gwiazdy takie jak Yoo Joon Sang, Park Young Gyu, Ryu Seung Ryong i Suzy itd. , pojawiły się by jeszcze bardziej uświetnić dramę. W ostatnim odcinku , Dara pojawiła się i podkreśliła finał „Bitwy sław”.

Tymczasem 2NE1, do którego należy Dara właśnie powróciło z pełny albumem „CRUSH” i wystąpią z trasą koncertową ALL OR NOTHING 1. i 2. marca na SK Olympic Handball Gymnasium w Seulu.

credit : Naver Starcast

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s